درباره ما

ماموریت 

 پاسخ سریع ، مطمئن ، دقیق ، همراه با رضایت مشتری

چشم انداز

چشم انداز ، ارزش آفرینی ، یک پارچگی تضمین کیفیت محصولات و خدمات کارامد برای مشتریان است

شعار ما

امکان پرداخت ، راهی پویا و بی انتها است

تاسیس شرکت

شرکت پیشرو فناوران سیراف در سال 1396 با هدف فعالیت در حوزه راهکارهای بانکی و پرداخت و همچنین پرداخت خرد فعالیت خود را آغاز نموده است

احداث کارخانه تولید

شرکت پیشرو فناوران سیراف ، کارخانه ای به مساحت 10000 متر مربع واقع در استان مرکزی شهرک صنعتی پرند و با رعایت استانداردهای لازم وزارت صنایع و معادن به منظور ایجاد زمینه اشتغال و همچنین بومی سازی محصولات خود راه اندازی نموده است

نمایندگی انحصاری Nexgo

این شرکت در سال 1397 با مذاکرات انجام شده توانسته است نمایندگی انحصاری شرکت Nexgo را در ایران و خاورمیانه بدست آورد.

راه اندازی خط تولید

پس از کسب نمایندگی و آماده سازی استانداردهای لازم ، خط تولید و فضای جانبی و انواع ابزارآلات و ماشین آلات مورد نیاز را با نظارت مدیران و کارشناسان شرکت Nexgo  خریداری ، نصب و راه اندازی کرد .

آغاز مونتاژ و ساخت

سپس با تهیه قطعات کارتخوان بصورت CKD و آموزش تکنسین ها و کارشناسان شرکت ، توسط کارشناسان شرکت Nexgo مراحل مختلف مونتاژ آموزش و در نهایت ساخت مطابق با برنامه و هدف تعیین شده سالانه ، آغاز گردید .

تولید دستگاه های کارتخوان

هم اکنون نزدیک به 10.000 عدد دستگاه انواع کارتخوان از انواع مدل های N5 ، QRPos36  ، G101  ، G3  ، G2 توسط کارشناسان سیراف به تولید رسیده است .

سایر تولیدات شرکت

مدیران و کارشناسان شرکت سیراف همواره در تلاش هستند تا ظرفیت تولید داخلی انواع تجهیزات را مطابق با استاندارد های بین المللی افزایش دهند .

درهمین رابطه با تولید برخی از لوازم و ماژول های دستگاه های کارتخوان نیز تمهیداتی اتخاذ شده است تا ضریب مونتاژ افزایش یافته و برخی از آنها در داخل تولید شوند از جمله :

  • طراحی و تولید انواع برد باطری لیتیومی با ظرفیتهای متفاوت
  • طراحی و تولید باطری لیتیومی (سلولی) برای کارتخوان ها
  • طراحی و تولید آداپتورهای مورد نیاز کارتخوان
  • در ادامه با توجه به اینکه قالب بدنه پس از طراحی ، سفارش ساخت داده خواهد شد ، لذا بدنه کارتخوانها نیز در دست تولید قرار خواهد گرفت .