2

برند بین المللی

50

سرمایه انسانی

15

تنوع محصولات

80000

تعداد محصول

1396

تاسیس

شرکت پیشروفنآوران سیراف در سال ١٣٩٦ توسط موسسان و مدیرانی با تجربه چندین ساله در تولید و ارائه خدمات سخت افزاری و نر م افزاری و همچنین خدمات پس از فروش ، با هدف تولید تجهیزات حوزه بانکی و پرداخت الکترونیکی و فروشگاهی  تاسیس گردیده است .
تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با هدف گذاری رفع نیاز داخل و صادرات به کشورهای همسایه برنامه ریزی شده است .
کارخانه شرکت در شهرک صنعتی پر ندک با عرصه ای حدوده ١٣٠٠٠ متر مربع و زیر بنایی به متراژ ٧٦٥٠ متر مربع، شامل ٧ دستگاه سوله بانضمام فضاهای جانبی شامل انبار ، اداری، نهار خوری و سوئیت هایی برای اقامت و اسکان موقت در فاز اول ساخته شد. تولید آزمایشی برخی از محصولات در سال ١٣٩٧ با خرید تجهیزات خطوط تولید و ابزارآلات و ماشین آلات و نصب آنها آغاز شد.

شرکت nexgo فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات پرداخت و ارائه راهکارهای مربوطه از سال 2001 آغاز نموده و توانسته رتبه پنجم در رنگینگ جهانی را کسب نماید. همچنین در بیش از 50 کشور فعالیت داشته و از ابتدای فعالیت خود بیش از 25 میلیون دستگاه کارتخوان در کل دنیا توزیع نموده است. این شرکت با دارا بودن 1500 نیروی فعال و تخصیص 35% از این نیروها به خدمات R&D ، توانسته سرعت رشد بالایی داشته باشد.

شرکت پیشرو فناوران سیراف در سال 2017 با مذاکرات انجام شده توانست به نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران و خاورمیانه دست یابد. تا کنون بیش از 250,000 عدد از محصولات این شرکت در بازار ایران توزیع شده است و درحال حاضر سه شرکت خدمات پرداخت PSP از این محصولات استفاده می نمایند.

محصولات شرکت

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

شریک تجاری

 
EnglishIran