فهرست بستن

درباره ما

شرکت پیشرو فناوران سیراف در سال 1396 با هدف فعالیت در حوزه راهکارهای بانکی و پرداخت و همچنین پرداخت خرد فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت با تجربه کاری سی ساله در زمینه های فعالیت خود و با استفاده از پرسنل و تیم مدیریتی مجرب ، توانسته با گذشت مدت کوتاه از تاسیس شرکت ، به  موارد ذیل دست یابد :

1)   دریافت نمایندگی انحصاری از شرکت تولید کننده تجهیزات و راهکارهای پرداخت NEXGO

2)    تاسیس مجموعه تولیدی در زمینی به مساحت 10000 متر مربع و زیربنای 5000 متر مربع در چند سوله جهت تولید تجهیزات بانکی نظیر خودپرداز و تجهیزات پرداخت نظیر پایانه پرداخت و صندوق فروشگاهی

3)    دریافت پروانه بهره برداری بعنوان تولید کننده در زمینه تجهیزات بانکی و پرداخت

4)    دریافت نمایندگی انحصاری از شرکت تولید کننده تجهیزات صندوق فروشگاهی Gsan

5)    دریافت مجوز پرداخت یاری از شرکت شاپرک در راستای ارائه راهکارهای پرداخت

6)    ایجاد شبکه پشتیبانی جهت ارائه خدمات پس از فروش محصولات

این شرکت آمادکی خود را جهت ارائه راه کارهای مورد نظر مشتریان را با مشارکت قراردادن تمامی امکانات و توانایی های زیرساختی موجود را دارد . خواهشمند است به منظور کسب مشخصه هایی از توانایی و محصولات که بهره مند خواهید شد را در ذیل مورد بررسی قراردهید.

 

 

 

شرکت NEXGO :

این شرکت با سابقه فعالیت در زمینه تولید تجهیزات پرداخت و ارائه راهکارهای مربوطه از سال 2001 فعالیت خود را آغاز نموده است و توانسته است رتبه پنجم در رنگینگ جهانی را کسب نماید. همچنین این شرکت در بیش از 50 کشور فعالیت داشته است و از ابتدای فعالیت خود بیش از 25 میلیون دستگاه کارتخوان در کل دنیا توزیع نموده است. این شرکت با دارا بودن 1500 نیروی فعال و تخصیص 35% از این نیرو به خدمات R&D  توانسته است سرعت رشد بالایی داشته باشد.

شرکت پیشرو فناوران سیراف در سال 2017 با مذاکرات انجام شده توانست به نمایندگی انحصاری این شرکت را در ایران و خاورمیانه دست یابد. تا کنون بیش از 000,250 عدد از محصولات این شرکت در بازار ایران توزیع شده است و درحال حاضر سه شرکت خدمات پرداخت PSP از این محصولات استفاده می نمایند.